Projekt "POETRY"

Asi se divíte, co tenhle projekt "POETRY" má znamenat. Je to jednoduché. Jak určitě víte, já občas vytáhnu ze šuplíku nějakou tu básničku a postnu jí na stránky. A tak mě napadlo, proč to nespojit s Vámi. Je mi jasné, že nejsem jediná, kdo občas něco napíše. Jen o tom nedáváte světu vědět a to je škoda. Proto bych ráda rozjela tenhle projekt.

Kdo bude chtít, přispěje svou troškou do mlýna. Určitě není důvod se stydět a tvrdit, že to nikoho nebude zajímat. Především mě to zajímá a proto budu ráda, když se s ostatními podělíte o nějaký ten střípek z "šuplíkové" tvorby.


Jak by to probíhalo. Každý pátek bych uveřejnila jednu báseň. Buď s odkazem na autora a jeho stránky, nebo jen pod přezdívkou pod kterou by mi ji zaslal. Nebudu určovat téma, nic takového. Chci, aby jste psali o tom, co vás zajímá. Báseň, odkaz na stránky (popř. jen přezdívku) a doplňující obrázek k básni mi zašlete na email (kristianaalexbrown@hotmail.com) a pak už se to jen rozeběhne. Chtěla bych začít co nejdříve, takže se určitě nestyďte a posílejte svou tvorbu. Kdo bude chtít, může si vložit do menu obrázek, který bude odkazovat na mě, jako pořádající blog.
  8.6. 2012 Láska? Kolotoč polopravd - Barunie
15.6. 2012 Rozbij to zrcadlo! - Misha
22.6. 2012 Pravda - Kisse
29.6. 2012 Čas návratu - Andy Ryan

Žádné komentáře:

Okomentovat

Hlavně slušně :)