sobota 28. července 2012

"Thank you" Giveaway


Přeji Vám krásné slunečné sobotní odpoledne. Říkala jsem si, co takhle udělat nějakou soutěž? Vrtalo mi hlavou jak ji nazvat. Letní? Romantická? Obojí bylo na začátku prázdnin. Tak jak jinak to nazvat? Nakonec jsem si řekla, že je zbytečné vymýšlet cokoliv tématického. Prostě a jednoduše Vám všem chci moc poděkovat. Za to, že se vracíte, za to, že komentujete a píšete vzkazy. A hlavně za to, že jste si dali tu práci a přihlásili se k odběru přes všemožná média - GF, Networked Blogs, FB, Twitter, Goodreads ... K dnešnímu dni je nás tu krásných 155, což je pro mě jako rajská hudba.

Teď něco málo k samotné „Thank you“ Giveaway. Výherci budou tři. První cena bude kniha (jméno neprozradím), druhou cenou budou záložky a třetí bude nějaká knižní maličkost. Jelikož si chci udělat „výlet“ do knihkupectví, něco pěkného určitě objevím. A jak se bude soutěžit – každý vyplní své jméno (přezdívku) a email, musí k jakémukoliv článku napsat smysluplný komentář, další vstupy jsou na něm. Soutěž poběží od 29.7. do 31.8. 2012. 1.9. 2012 vyhlásím výherce.

Nezbývá mi, než Vám popřát hodně štěstí a směle do toho :o)


a Rafflecopter giveaway

12 komentářů:

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omlouvám se, překlikla jsem se a smazala tvůj komentář. Takže odpověď je pouze pro ČR, nebo pokud se SR, tak s českou doručovací adresou.

   Vymazat
 2. Nešlo mi vyplnit jméno+email a u čeho jsem komentovala..nebylo tam to políčko..

  varjohukka@seznam.cz

  A koment máš u Myší :)

  A jinak díky za giveaway!

  OdpovědětVymazat
 3. ve formuláři ještě taky není políčko na vložení jména (přezdívky) na goodreads

  OdpovědětVymazat
 4. Díky za giveaway...^^
  Btw, ve formuláři nebylo políčko na vložení nicku na goodreads, takže... jsem Annikka a rovnou jsem si tě přidala do přátel ;D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. díky díky :) jak mám teď jen mobilní internet stojí to za prd :D jen samé problémy, ale už je to odstraněno

   Vymazat
 5. Děkuju za soutěž, ráda jsem se zúčastnila :))

  OdpovědětVymazat
 6. Ráda bych tě následovala na GR, ale nemůžu najít žádnej čuflík, jak to udělat. Poraď, poraď prosím :))

  OdpovědětVymazat
 7. Laurdes, koukni do levého menu - je tam 2012 Reading Challenge a moje jméno. Když na to klikneš dostaneš se na stránky na GR. :)

  OdpovědětVymazat
 8. Tak slepá ještě nejsem, k tobě jsem se proklikala, ale za boha nejsem schopná na tvém profilu najít, že tě chci následovat.. vidím tvé followery, koho následuješ ty, vidím dokonce i, že jsi #21 most followed, ale kde je to zpropadený tlačítko "follow her reviews"? :D :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. koukám, koukám a taky to nevidím :D ale to nevadí, stačí, že tě mám v přátelích :)

   Vymazat

Hlavně slušně :)